تلاش مضاعف / برنامه ریزی دقیق/نهایت تعامل/حضور مستمر و مفید /تاکیدات ویژه مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در شورای راهداری استان در آستا تاریخ :
موضوع :تلاش مضاعف / برنامه ریزی دقیق/نهایت تعامل/حضور مستمر و مفید /تاکیدات ویژه مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در شورای راهداری استان در آستانه ورود به سال 95 بودبه گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه،مهندس عبدالله بهادری با اشاره به شعار نوروزی ابلاغ شده از سوی مقام عالی وزارت تحت عنوان ((نوروزی شاد و ایمن)) خاطر نشان کرد:تحقق این دستور یعنی سر لوحه قرار دادن آن در دستور کار تمامی عملیات های این حوزه.

مهندس بهادری گفت:باید با مرور عملکرد سال 94 و ارزیابی شرایط آمادگی،مسیر برای ارائه خدمات مطلوب و مثبت در سفرهای نوروزی پیش رو مشخص شود.

وی افزود:در برنامه های نوروزی استان،نقش این اداره کل در تامین ایمنی تردد انکار ناپذیر است و باید عملکرد آن بدون نقص جلوه کند.

مدیر کل راه و شهرسازی در این خصوص اعلام کرد:خط کشی کلیه راه های شریانی و اصلی،بررسی نواقص علائم هشداردهنده و انتظامی،پاکسازی و رفع این نواقص،تجهیز راهدارخانه ها جهت اسکان اضطراری مسافران انجام عملیاتهای زمستانی احتمالی،شانه سازی در محورهایی که نیاز محسوس است،تقویت تابلوها و علائم هشدار دهنده،پاکسازی و تمیز نمودن جادها و شانه ها از نخاله های موجود،لایروبی دهانه پل های برون شهری جهت پیشگیری از آبگرفتگی های احتمالی، و در یک  کلام آنچه لازم است در طول تردد مسافران و کاربران جاده ای از محورهای استان،ایمنی را فراهم کند مهمترین تاکیدات شخص مدیر کل در نشست با عوامل راهداری و روسای ادارات شهرستان های تحت اختیارش در این نشست بود.

در ادامه مهندس بهادری از مدیریت راهداری خواست در طول عملیات نوروزی که از 25 اسفند ماه تا 15 فروردین ماه سال آتی  اجرایی می شود گزارش و مستند لحظه به لحظه از فعالیت های اکیپ های راهداری مستقر در جادها آماده و ارائه شود.

در ادامه این نشست مدیران و روسای ادارات شهرستان ها مشکلات و نیازهای حوزه خود را با مدیر کل در میان گذاشتند تا شرایط آمادگی خود را بیش از پیش در دستورات محوله فراهم کنند.

گفتنی است در پایان این نشست مدیر کل مصوب کرد، تلاش همه ادارات شهرستانها بعد از انجام عملیات نوروزی و همچنین در انتهای سال آتی مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد.


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=999