برگزاری چهارمین نشست کمیته های مسکن،عمران شهری و روستایی و حمل و نقل در اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه تاریخ :
موضوع :


برگزاری چهارمین نشست کمیته های مسکن،عمران شهری و روستایی و حمل و نقل در اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه و رییس کمیته مسکن،عمران شهری و روستایی و کمیته حمل و نقل از کارگروه امور زیر بنایی و شهرسازی استان،برنامه های مد نظر در توسعه ششم مرتبط با کمیته ها را در چهارمین نشست مذکور خاطر نشان کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه،مهندس عبدالله بهادری ضمن تاکید مجدد بر این مهم که باید در گزارشات،مستندات لحاظ شود گفت:با ارائه گزارش دقیق از روند گذشته تا کنون می توان کاراترین برنامه را برای آینده طراحی کرد و به اجرا در آورد.

مهندس بهادری در ادامه افزود:در سند برنامه ششم مواردی که مد نظر کمیته هاست قطعا بصورت مرحله ای و به مرور در اختیار اعضاء قرار گرفته و می گیرد تا در چهار چوب برنامه خواسته شده اطلاعات ،طبقه بندی و در نهایت شفافیت،به نقد و بررسی گذاشته شود.

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه و رییس کمیته های مذکور تاکید کرد:آنچه مهم است،در تمام مراحل مورد توجه قرار گیرد،حرکت و سیاست جلسات باید در مسیر اهداف کلی و کلان تعریف شده کشوری باشد تا بتوان نیازهای این نه  استان را بر مداری واحد و منسجم پیش برد.

در این جلسات اداره پایانه و حمل و نقل ،فرودگاه،آب و فاضلاب شهری و اداره راه و شهرسازی در مقوله بافت فرسوده به ارائه گزارشی پرداختند و البته در پایان تاکید شد سایر اعضاء به سرعت برنامه های گذشته خود را با اطلاعات دقیق آماری به کمیته ارائه دهند.


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=995