تاریخ :
موضوع :دیدار با خانواده های قربانیان جاده ای

در هفته ایمنی استان کرمانشاه با خانواده های قربانیان حوادث جاده ای دیدار به عمل آمد


به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان كرمانشاه ،در هفته یادمان قربانیان حوادث جاده ای سال جاری،با حضور مدیر راهداری اداره كل راه و شهرسازي استان كرمانشاه ،اورژانس،هلال احمر،مرکز فوریتها،پلیس راهور، ضمن همدردی با تعدادی از خانواده های قربانیان این حوادث از مصدومین تصادفی بیمارستان طالقانی کرمانشاه هم عیادت شد.

سید زاهدین چشمه خاور در این دیدار ها تاکید کرد: آنچه از این حوادث به جا می ماند تحمل رنج برای اعضای خانواده قربانی است، چه بسا در این سوانح ممکن است خانواده هایی بی سرپرست شده و بعضا از هم پاشیده شوند.

وی با ابراز همدردی با خانواده های قربانیان در دیدار با مصدومین حوادث جاده ای در بیمارستان هم به رعایت نکات ایمنی مخصوصا برای عابران پیاده تاکید کرد.

گفتنی است از 23 آبانماه جاری به منظور گرامیداشت یادمان قربانیان حوادث جاده ای،با هماهنگی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه،و همکاری دیگر دستگاههای مرتبط ، با اجرای مانور به صدا در آوردن زنگ ایمنی در مدارس، برگزاری مسابقه و همچنین آموزش اصول احیای سانحه دیدگان توسط اورژانس، سعی شد آنچه از نامگذاری این هفته با این عنوان مهم مد نظر است،اجرا و موجب آگاهی رساندن بیش از پیش به شهروندان شود.

 

 

 

 


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=868