تاریخ :
موضوع :مدير كل راه و شهرسازي استان كرمانشاه:

در هفت ماهه سال جاري ،كرمانشاه در بخش فروش اقساطي و تحويل واحدهاي مسكن مهر بالاتر از ميانگين كشوري قرار داد.به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان كرمانشاه ،عبداله بهادري ضمن اشاره به تلاش همه اعضاي شوراي مسكن استان كرمانشاه ،معاونت عمراني،فرمانداران شهرستانها و بانك مسكن اين استان،گفت: اداره كل راه و شهرسازي در ارزيابي اخير توانسته رده اول كشوري را در اتمام عمليات نازك كاري واحدهاي مهر كشور به خود اختصاص دهد و اين در حالي است كه در بخش فروش اقساطي و تحويل واحدها از ميانگين كشوري بالاتر است.

بهادري تاكيد كرد: مطمئنا مي توان با فراهم كردن شرايطي به منظور صدور پايانكارهاي باقي مانده و تسريع در صدور اسناد مالكيت اعياني،ميزان فروش اقساطي واحد ها را با تحويل انها هم تراز كرد كه در صورت انجام اين مهم مطمئنا در ساير آيتم ها هم پيشتاز كشوري باشيم.

سرپرست مديريت مسكن و ساختمان استان هم در ادامه با اشاره به افتتاح 24442 واحد مسكن مهر در استان گفت:هفت ماهه سال جاري در كرمانشاه،اسلام آباد غرب،كنگاور،صحنه،جوانرود و هرسين هم 4484 واحد به متقاضيان تحويل خواهد شد.

وي افزود: در بخش خدمات روبنايي هم علاوه بر افتتاح 3 باب مسجد، 10 باب مدرسه، 5 باب خانه بهداشت،2پروژه و يك كتابخانه،8 باب مسجد نيز با ميانگين 40 درصد پيشرفت در حال ساخت است.

از مجموع 47498 واحد مسكن مهر،12253 واحد بصورت تفاهم نامه سه جانبه،11400 واحد بصورت قرار داد اجاره اي 99 ساله،12529 واحد تعاوني خود مالك و 11316 واحد خود مالك از تسهيلات مسكن مهر استفاده نموده اند.


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=865