تاریخ :
موضوع :با اقدامات پیشگیرانه راه و شهرسازی:
بارش کم سابقه باران در قصرشیرین کمترین خسارات
 را  به دنبال داشت
رييس اداره راه و شهرسازي قصرشيرين از کمترین خسارات ممکن با پشی بینی اداره راه و شهرسازی شهرستان و تشکیل کمیته بحران در این شهرستان خبر داد.به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان كرمانشاه، غلامحسین مرادی گفت:بارش کم سابقه باران در روزهای اخیر با پشی بینی اداره راه و شهرسازی شهرستان و تشکیل کمیته بحران در این شهرستان کمترین خسارات ممکن در این شهرستان را داشت .

رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان قصرشیرین با بیان اینکه پس از اعلام سامانه 141 پیش بینی هواشناسی و مدیریت راه های استان تجزیه و تحلیلی بر روی این پیام داشتیم گفت: با تاکیدمهندس بهادری مدیرکل استان در خصوص اقدامات پیشگیرانه و مدیریت بحران به شهرستانها ، پس از دریافت خبر در اداره راه و شهرسازی شهرستان آماده باش کامل اعلام شد .
غلامحسین مرادی افزود: با هماهنگی فرمانداری شهرستان قصرشیرین، شهرداری ، هلال احمر و امور عشایری تمهیدات لازم مديريتي در بخشهاي مختلف دیده شد .
وی اظهار داشت:  با پیش بینی پدیده رودخانه جوی از طریق ژئوکیماتولوژی که در بیست سال گذشت بی سابقه بود، مدیریت شهری اقدام به پاکسازی جوی های آب ، رودخانه‌ها و بهسازی پلهای سطح شهر کرد و خوشبختانه مشکلی در سطح شهر و براي خانه هاي شهروندان پیش نیامد.
رییس اداره راه و شهر سازی شهرستان قصرشیرین تاکید کرد : امور عشایری شهرستان نیز با اطلاع رسانی به عشایر حاشیه رودخانه ها و عشایر در حال کوچ از هرگونه اتفاق ناگواری برای این جامعه مولد جلوگیری کرد .
وی از استقرار اکیپ های راهداری شهرستان در روزهای بارندگی خبر داد و گفت : با اقدامات انجام شده در طول راه‌ها خوشبختانه آسیب جدی به زیرساختها وارد نشده است .
مرادی تاکید کرد: عملیات ترمیم و بهسازی راه‌ها بویژه در مسیرهای قصرشیرین به سومار و نفت شهر آغاز شده و راهداری شهرستان قصرشیرین آمادگي كامل در روبرو شدن با بارشها و شرايط جوي فصل سرد سال را دارد.

 


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=843