بارش برف تاریخ :
موضوع : اخبار


 

450راهدار ،محور هاي برفي استان را پوشش مي دهند
                              
سرپرست راهداري اداره كل راه و شهر سازي استان كرمانشاه،از حضور مستمر و آماده 450راهدار در قالب 55اكيپ،براي برفروبي محور هاي استان خبر داد.


به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهر سازي استان كرمانشاه ،سيد زاهدين چشمه خاور با اشاره به بارش بي وقفه برف در 24ساعت گذشته تأكيد كرد:هيچ انسدادي در هيچ يك از راههاي اصلي و فرعي گزارش نشده است.
وي ادامه داد:از همان دقايق شروع بارش ،عمليات برف روبي آغاز شده،ودر 19ساعت گذشته،47گردنه برفگير علاوه بر محور هاي مواصلاتي چندين بار برفروبي و نمك پاشي شده است.
چشمه خاور تصريح كرد:در اين بارش مخصوصا"شب هنگام ،با افت شديد هوا مواجه شديم،كه اين موضوع اهميت نمك پاشي در چندين مرحله پس از برفروبي را بمنظور جلو گيري از يخ زدگي مسير را دو چندان كرده است.
سرپرست راهداري استان در پايان با اشاره به بكارگيري جمعا"351ماشين آلات برفروبي از آمادگي و حضور به موقع نارنجي پوشان اطمينان داد،اما از رانندگان خواست با تجهيزات ايمني مخصوصا"زنجير چرخ و اطلاع از مكفي بودن سوخت خودرو وارد جاده شوند.
در 24ساعت گذشته بارش با افت تدريجي دما ادامه داشته و در اين رقابت آسمان با زمين راهداران هم در جاده مانور قدر ت مي دهند.


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=612