محدوديت ترافيكي تاریخ :
موضوع : اخبار


 

از 2 شهريور ماه تا 31 آبان ماه:
محدوديت ترافيكي در راههاي كرمانشاه
مدير ساخت و توسعه راه و شهرسازي استان كرمانشاه از ايجاد محدوديت ترافيكي در كمربندي شرقي شهركرمانشاه به منظور اجراي عمليات بهسازي و آسفالت خبر داد.


به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهر سازي استان كرمانشاه،مهندس مهردادآهكي در اين خصوص گفت:به منظور ساماندهي كمربندي شرقي شهركرمانشاه و ايمن سازي بيشتر اين محور ، نسبت به انجام عمليات بهسازي آسفالت از تاريخ دوم شهريور لغايت پايان آبانماه اقداماتي بصورت همزمان درلاين هاي رفت وبرگشت در اين مسير انجام وتردد همزمان با اجراي عمليات و با محدوديت سرعت و رعايت جوانب احتياط انجام مي شود.
مهندس آهكي اشاره اي به لاين هاي دردست اقدام اين عمليات داشت و گفت :باند هاي رفت وبرگشت حدفاصل كيلومتر 1 تا200+3 و لاين برگشت حدفاصل كيلومتر 500+00 تا 200+11 ، باند رفت از تاريخ دوم شهريور لغايت پايان مهرماه و باندبرگشت از تاريخ 2 شهريور لغايت 30 آبانماه امسال درست اقدام بوده و انجام خواهد شد.
وي در پايان اظهار داشت:در اين خصوص از طريق صدا و سيماي استان و در طول مسيرنيز اطلاع رساني گرديده و از رانندگان محترم تقاضا مي شود با عوامل راهداري اين اداره كل همكاري لازم را عنايت فرمايند.


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=416