32 پروژه ملی/استانی/اقتصادی در حوزه فنی اجرایی استان دنبال می شود. تاریخ :
موضوع :مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه خبر داد:

32 پروژه ملی/استانی/اقتصادی در حوزه فنی اجرایی استان دنبال می شود.به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه،مهندس عبدالله بهادری در آغاز به 3 پروژه ملی و بیمارستانی در شهرهای پاوه-اسلام آباد غرب و کرمانشاه اشاره کرد و گفت:مجموعا پروژه های بیمارستانی استان با 704 تخت در مساحتی 68 هزار متر مربعی گنجانده شده اند که با اعتباری بیش از 120 میلیارد ریال در سال 94 به ترتیب در پاوه با 78 درصد-اسلام آباد غرب 82 درصد با مجموع 164 تخت بیمارستانی در حال پیشرفت است که البته بیمارستان 540 تخت خوابی کرمانشاه هم در مرحله نهایی کردن نقشه ها و انتخاب پیمانکار مترصد شروع فعالیت های عمرانی است.

مهندس بهادری پروژه های استانی در این حوزه را هم،24 پروژه شامل تعمیر و بهسازی سالن فرودگاه-ساختمانهای کتابخانه-هلال احمر-پایگاه انتفال خون –مراکز فنی و حرفه ای و مراکز بهداشت و ... در سراسر شهرهای استان بخصوص کنگاور-هرسین-سنقر-اسلام آباد غرب و صحنه معرفی کرد و افزود:تمامی این پروژه ها امسال در مساحتی 25 هزار متر مربعی با اعتباری بالغ بر 91 میلیارد ریال دنبال می شوند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در ادامه،ضمن اشاره به اینکه فرصتهای اقتصادی در مرزهای غربی کرمانشاه را به قطب اقتصادی کشور مبدل ساخته گفت:این مقوله 5 پروژه عمرانی را در بازارچه های مرزی دنبال می کند که در 198 هکتار با اعتباری 80 میلیارد ریالی در دست اجراست که البته به این عمران در اقتصاد استان،باید منطقه ویژه اقتصادی قصرشیرین به مساحتی 41 هکتاری را اضافه کرد که با اعتبار 52 میلیارد ریال به سرعت در حال انجام است.

گفتنی است در حوز فنی اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در سال 94 تا کنون 16 پروژه از جمله دهکده های فنی و اجرایی هرسین و سنقر-مرکز بهداشت دولت آباد کرمانشاه،محصور نمودن مرز رسمی پرویز خان –تعمیر و بهسازی سالن فرودگاه کرمانشاه در قراردادهای اول و دوم،کتابخانه مرکزی اسلام آباد غرب،فوندانسیون مصلی بزرگ شهر و ... با اعتباری بالغ بر 2200090 میلیون ریال تحویل موقت شدند.

 


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1013