عملیات ساخت 37 کیلومتر از بزرگراه کربلا در قطعات 2 – 3- 5ب و قسمتی از قطعه 7 به همراه کمربندی شهرستان کرند غرب به پایان رسید. تاریخ :
موضوع :


مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در خصوص عملکرد حوزه ساخت و توسعه راهها خبر داد:

عملیات ساخت 37 کیلومتر از بزرگراه کربلا در قطعات 2 – 3- 5ب و قسمتی از قطعه 7 به همراه کمربندی شهرستان کرند غرب به پایان رسید.به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه مهندس عبدالله بهادری خبر اتمام 37 کیلومتر از بزرگراه کربلا را در حالی اعلام کرد که عملیات قطعات 4 - 5 الف - 6 - 7 - 8 و تقاطع شهر سرپل ذهاب هم به عنوان بخشی از بزرگراه کربلا با میانگین پیشرفت فیزیکی 70 درصد در حال انجام است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان در این آمار به افتتاح 3 کیلومتر از احداث باند دوم سه راهی هرسین-هرسین و 5 کیلومتر از بهسازی باند دوم اسلام آباد غرب –حمیل(پل دختر) در هفته دولت اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی در این حوزه ادامه دارد.

مهندس بهادری به عملیات راهسازی حوزه اورامانات هم در محورهای ثلاث باباجانی-جوانرود-کرمانشاه و روانسر هم اشاره کرد و گفت: برخلاف شرایط کوهستانی و توپوگرافی خشن منطقه،با توجه به موقعیت بازارچه های مرزی شوش و شیخ صله و همچنین جاذبه های گردشگری این مناطق عملیات توسعه این راهها ضمن برطرف نمودن نقاط پر خطر در آن در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

گفتنی است به این آمار فعالیتهای عمرانی در حوزه ساخت و توسعه راهها،احداث،بهسازی و آسفالت 160 کیلومتر راه روستایی در سال 94 را باید اضافه کرد که البته 150 کیلومتر هم آماده آسفالت است که با مساعد شدن شرایط آب و هوایی به سرعت به بهره برداری خواهد رسید.


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1011