تاریخ :
موضوع :


مدیر کل راه و شهر سازی استان ضمن تبریک فرا رسیدن نوروز 95 اطمینان داد:

چتر خدمات رسانی نارنجی پوشان در کرمانشاه تا پایان  سفر های نوروزی،کل محور های استان را پوشش میدهد
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهر سازی استان کرمانشاه،مهندس عبداله بهادری گفت:پرسنل این اداره در ادامه خدمات رسانی زمستانی تا پایان تعطیلات نوروزی با استقرار در 56 اکیپ راهداری ثابت و سیار آماده ارائه خدمت به مسافرین عزیز میباشند.

بهادری افزود:550 راهدار با اختیار داشتن 443 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین و همچنین گشت 14 اکیب امداد در همه شهرستانهای استان تمام تلاش خود را در برقراری امنیت تردد فراهم خواهند کرد.

مدیر کل راه و شهر سازی استان کرمانشاه تصریح کرد:شستشوی کلیه علائم و نظافت سطح راهها و هچنین خط کشی 150 کیلومتر از محورهای استان و مصرف 420 تن آسفالت برای لکه گیری راهها، بخش کوچکی از فعالیتهای این اداره در ارائه خدمات نوروزی است.

مهندس عبدا...بهادری ضمن اشاره به گردشگرپذیر بودن استان با توجه به چهار فصل بودن آن هم از لحاظ آب و هوایی و آثار تاریخی گفت:یقینا کرمانشاهی پر از مسافر را پیش رو خواهیم داشت،به همین منظورضمن آمادگی کامل برای اسکان مسافران در مواقع ضروری شرایط برای انجام عملیاتهای،حتی زمستانی و برفروبی پیش بینی شده است.

مدیر کل راه و شهر سازی استان کرمانشاه در پایان ضمن آرزوی نوروزی شاد و ایمن برای هموطنان میهمان در این استان خاطر نشان کرد در صورت نیاز سامانه 141 وتلفن مستقیم 3- 08334233332 در مرکز مدیریت راهها جوابگوی همه نیازهای شما عزیزان در تمامی مراحل سفر در استان خواهد بود.


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1009