با استقرار یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و. مسکن در استان،زنگ خطر برای سودجویان و زمین خواران به صدا درآمد. تاریخ :
موضوع :مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه:

با استقرار یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و. مسکن در استان،زنگ خطر برای سودجویان و زمین خواران به صدا درآمد.به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه،همزمان با بیست و چهارمین روز از اسفند ماه 94 در مراسم معارفه فرمانده یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن در استان،مدیر کل راه و شهرسازی گفت:مقدمات تشکیل این یگان را مدتهاست فراهم کرده ایم و امروز خوشبختانه در نتیجه یک برنامه مدون و از پیش تعیین شده با معرفی فرمانده آن رسما در ساختمان شماره 2 اداره کل راه و شهرسازی استان شروع بکار کرد.

مهندس بهادری گفت:تشکیل این مهم یعنی پایان سودجویی متجاوزین به اراضی و متخلفین از قوانین ،چرا که یگان حفاظت مستقیما وارد عمل شده و در چهارچوب قوانین تعریف شده با قاطعیت تمام به مقابله با تخلفات می پردازد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان تصریح کرد:منویات مقام معظم رهبری در خصوص برخورد با متجاوزین زمین خوار تجهیز و مصلح بودن این یگان را در کشور مصوب کرد تا در 6 ماه گذشته ضمن برگزاری دوره های آموزشی در راستای ماده 233 قانون برنامه پنجم توسعه یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن شروع به کار کند.

در پايان مهندس عبداله.. بهادري،بازگرداندن زمينهايي كه از قبل به صورت غير قانوني تصرف شده ،اجرايي كردن احکامی كه توسط مراجع قضايي صادر شده و فسخ قرارداد هاي غير قانوني را از وظايف يگان حفاظت برشمرد.

در ادامه فرمانده يگان حفاظت از اراضي سازمان ملي زمین و مسكن كشور تاكيد كرد:تلاش اداره كل راه و شهر سازي استان كرمانشاه در سال جاري منجر شد تا اين استان به عنوان هشتمين استان كشور از تشكيل يگان حفاظت از اراضي مذكور،بهرمند شد.

سرهنگ عباس نژاد با اشاره به اينكه خود يگان بصورت مستقيم قدرت تشکیل پرونده قضايي دارد گفت:اين مهم منجر مي شود بدون فوت وقت و در كوتاهترين زمان،نهايت قاطعيت در برخورد با متجاوزين به كار گرفته شود.

گفتني است:در پايان ضمن معرفي سرهنگ عبد الكريم احساني به عنوان فرمانده يگان حفاظت از اراضي سازمان ملي زمين مسكن استان،با حضور همه مسئولين انتظامي و مديران ارشد اداره كل راه و شهر سازي ،مقر مجهز شده يگان در ساختمان شماره 2 اين اداره افتتاح شد.


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1007