اقدامات راه و شهرسازی سرپل ذهاب در جهت کاهش حوادث جاده ای در آستانه سال جدید تاریخ :
موضوع :
اقدامات راه و شهرسازی سرپل ذهاب در جهت کاهش حوادث جاده ای در آستانه سال جدید

رییس راه و شهرسازی شهرستان سرپل ذهاب به تشریح اقدامات صورت گرفته در جهت کاهش حوادث جاده ای در محورهای این شهرستان در آستانه سال جدید پرداخت و اعلام کرد:این اداره با تمام توان آمادگی کامل برای استقبال از نوروز و مسافران نوروزی را دارد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه، حمید رضا مرادی گفت:با توجه به اینکه شهرستان سرپل ذهاب یکی از محورهای پرتردد استان در ایام نوروز می باشد،در همین راستا اقداماتی در جهت ارتقاء امنیت این در محورها انجام پذیرفت.

رئیس اداره راه و شهرسازی سرپل ذهاب یادآور شد: خط کشی بیش از 32 کیلومتر از راههای شهرستان شانه سازی به طول 8 کیلومتر تیغه زنی و قنو به طول 450 کیلومتر لکه گیری به طول 14 کیلومتر،روکش آسفالت به طول 125 کیلومتر،نصب سرعتگیر به طول 8 متر از اقدامات راه و شهرسازی این شهرستان جهت استقبال از میهمانان نوروزی می باشد.

وی در پایان با اشاره به ایمن سازی کلیه محورهای این استان برای این ایام، خاطرنشان کرد: به همین منظور 497 تابلوی اطلاعاتی در محورهای مواصلاتی به طول 23 کیلومتر نصب و همچنین شستشوی تمامی تابلوهای حوزه استحفاظی در کل حوزه انجام شده است.

گفتنی است شهرستان سرپل ذهاب با جمعیتی در حدود 90 هزار نفر در غرب استان و همرز بودن با شهرستانهای ثلاث باباجانی،گیلانغرب،قصرشیرین و دالاهو دارای 324 کیلومتر راه و وجود آبشار پیران و مناطق بکر طبیعی در ایام نوروز پذیرای خیل عظیمی از گردشگران می باشد.
منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1006