اقدامات نوروزی اداره راه و شهرسازی جوانرود تاریخ :
موضوع :اقدامات نوروزی اداره راه و شهرسازی جوانرود

رییس اداره راه و شهرسازی جوانرود از لکه گیری،تعمیر و نوسازی نیوجرسی، نصب و اصلاح تابلوهای مسیرنما و علایم راهنمایی و رانندگی،برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه،کاوان علیمرادی بیان کرد: در جهت ایمنی بیشتر در محورهای مواصلاتی جوانرود،حذف 7 نقطه پر حادثه،روکش آسفالت پ

به طول 5 کیلومتر،تعمیر و نوسازی نیوجرسی برای جاهایی که خطر تصادفات بیشتر وجود دارد،همچنین لکه گیری به صورت مقطعی به طول  25 کیلومتر در محورهای جوانرود انجام شده است.
وی تصریح کرد: گشت راهداری نیز توسط 30  نفر از نیروهای این اداره از 25 اسفند در مسیرهای این شهرستان کار خود را آغاز کرده که تا 20 فروردین ماه ادامه دارد.
علیمرادی اظهار کرد: بیش از 60 کیلومتر از راه های شریانی جوانرود در آستانه سال جدید  خط کشی و پاکسازی و زیبا سازی حریم جاده در کل محورهای جوانرود انجام،همچنین عملیات 300 عدد تابلو گذاری و اصلاح تابلوهای مشکل دار در محورهای جوانرود خصوصا در نقاط پر حادثه انجام شده است .
علیمرادی در پایان با اشاره به اینکه محل تامین اعتبار پروژه ها از محل اعتبارات راهداری و به صورت امانی می باشد آرزوی سفر خوشی را با رعایت نکات ایمنی برای مسافران نوروزی کرد.

شهرستان جوانرود با جمعیتی در حدود 68 هزار نفر واقع در جنوب غربی استان کرمانشاه و دارا بودن  335 کیلومتر راه حوزه استحفاظی با داشتن مناطق بکر طبیعی،در ایام نوروز پذیرای خیل عظیم گردشگران و مسافران نوروزی می باشد.


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1004