تاریخ :
موضوع :تقدیر استاندار کرمانشاه در جشنواره افتتاح پروژه های راه و شهرسازی

دکتر رازانی استاندار کرمانشاه در روز افتتاح پروژه های عمرانی اداره کل راه و شهرسازی استان از عملکرد این دستگاه در سال جاری تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه دکتر اسدالله رازانی در این مراسم که در قطعه 3 بزرگراه کربلا برگزار شد،در حضور فرمانداران،معاونین و مسئولین ارشد استان گفت: بزرگراه کربلا یک پروژه ملی است ، به همه مردم ایران تعلق دارد و تعهدی که این مهم ایجاد می کند،بکارگیری نهایت،دقت و ظرافت در اوج تخصص برای پیشرفت کار است.

دکتر رازانی افزود:عملکرد اداره کل راه و شهرسازی استان با مدیریت مهندس بهادری و تلاش همه اهالی این خانواده در جبهه عمران استان کرمانشاه چشمگیر و روشنی بخش فعالیت های عمرانی است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه هم در ادامه ضمن تقدیر از حمایت همه جانبه وزارت راه و شهرسازی و مسئولین ارشد استان مخصوصا در ساختمان استانداری و شخص استاندار و اشاره به برنامه ریزی دقیق و مشخص نمودن مسیر،اداره تحت اختیارش در سال آتی،پروژه های قابل بهره برداری جشنواره افتتاح 20 اسفند سال 94 را به شرح زیر معرفی کرد.

مهندس بهادری در حوزه مدیریت ساخت و توسعه راهها به افتتاح 36 کیلومتر از بزرگراه کربلا در پنج قطعه شامل قطعه 2،از کیلومتر 16 تا 25_قطعه 3 از کیلومتر 25 تا 31_قطعه کنار گذر کرند غرب از کیلومتر 38 تا 43_قطعه 5 ب ،از کیلومتر 52 تا 63_و قسمتی از قطعه 7 از کیلومتر 74 تا 78 و بهره برداری 15 پروژه راه روستایی به طول 76 کیلومتر در سطح استان با اعتباری بالغ بر 23 میلیارد تومان در شهر های اسلام آباد غرب،سنقر،صحنه،سرپل ذهاب،گیلان غرب،ثلاث باباجانی و جوانرود اشاره کرد.

مدیر کل راه و شهرسازی در این روز پر افتتاح در ادامه بهره برداری از انجام 107 کیلومتر روکش آسفالت راههای شریانی،اصلی،فرعی 12 پروژه با اعتباری 200میلیارد ریالی در سطح استان کرمانشاه در حوزه راهداری و 4 پروژه هلال احمر کنگاور و هلال احمرسنقر و همچنین ساختمان فنی و حرفه ای شهرستان های هرسین و سنقر با اعتیاری هفت میلیارد و هفتصد و 37 میلیون تومانی در حوزه فنی و اجرایی را عنوان کرد.

در پایان مراسم استاندار و هیات همراه از کمربندی غربی،شرقی و بزرگراه کرمانشاه-کردستان هم بازدید و از روند اجرای آن ابراز رضایت کرد.

این پروژه به طول 25 کیلومتر بیش از 93 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برآورد شده در صورت تزریق به موقع اعتبار در اوایل سال آتی به بهره برداری برسد.}

گفتنی است،در ایام الله دهه فجر امسال هم 5371 واحد مسکن مهر در حوزه اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1003