انجام عملیات ایمن سازی راهها در شهرستان صحنه تاریخ :
موضوع :انجام عملیات ایمن سازی راهها در شهرستان صحنه

رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان صحنه از انجام عملیات ایمن سازی راهها در محورهای اصلی و فرعی  شهرستان تا قبل از فرا رسیدن سال جدید خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان کرمانشاه روضانعلی حصاری بیان کرد: اقدامات نوروزي اين اداره  جهت تسهيل در تردد مسافران نوروزي از25 اسفند ماه آغاز و تا 15 فروردين ادامه خواهد داشت.رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان صحنه افزود: در اين ايام، از مسيرهاي حوزه استحفاظي شهرستان صحنه به جهت بررسي نواقص علائم هشداري و انتظامي و رفع اين نواقص بازديد كلي به عمل مي آيد.

وی ادامه داد: تجهيز راهدارخانه هاي سطح شهرستان  پاكسازي و تميز نمودن جاده ها و شانه ها از نخاله هاو تنظیم قنوها از ديگر اقدامات انجام شده تا قبل از سفرهاي نوروزي است.

روضانعلی حصاری در ادامه بيان كرد: اين اداره براي ايام تعطيلات نوروزي، راهدارخانه هاي سطح شهرستان جهت اسكان اضطراري ميهمانان تجهيز شده و نيروها براي هر گونه حادثه احتمالي در حوزه استحفاظي شهرستان صحنه  آمادگي كامل دارند.

وي يادآورشد: همچنين لايروبي دهانه ي پل هاي برون شهري جهت پيشگيري از آبگرفتگي در زمان بارندگي و مختل شدن تردد ، رنگ آميزي سرعت گيرها در جاده هاي حوزه استحفاظي شهرستان و شستشوي علائم انتظامي و هشداردهنده و گاردريل هاي موجود در سطح راهها به صورت مستمر به تعداد بیش از 30 هزار عدد همچنین نصب تابلو در کل حوزه استحفاظی شهرستان بیش از 600 عدد و آشکارسازی نقاط پر خطر با نصب سیلندرهای فسفری تا قبل از شروع سفرهاي نوروزي انجام خواهد شد.

حصاری در پايان خاطرنشان کرد: در اين ايام اقداماتي چون خط كشي محورها در کل محور بزرگراه کربلا و مسیر میانراهان- سنقر جمعا به طول بیش از 78 کیلومتر و  نيز لكه گيري و درزگيري راههاي موجود در سطح راههای شهرستان به صورت مستمر،همچنین نصب 25 عدد نیوجرسی در محور صحنه-سنقر،گردنه سردهلق  ور سایر محورهای پر خطر صحنه به طول 75 متر و نصب 40 عدد چراغ چشمک زن در محور کمربندی صحنه و سایر حوزه های استحفاظی در حال انجام می باشد.

شهرستان صحنه با جمعیتی بالغ بر 80 هزار نفر واقع در شرق استان کرمانشاه و دارا بودن 472 کیلومتر طول راه ها و وجود مناطق طبیعی و گردشگری چون دربند و سراب صحنه در ایام نوروز پذیرای میهمانان نوروزی می باشد.


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1001